Dekoracja ogrodu za pomocą mebli LED

Dekorowanie ogrodów meblami LED to bardzo oryginalny sposób na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, którą możemy się cieszyć teraz, gdy zbliża się dobra pogoda. Powiedzieliśmy już, jak oświetlić ogród za pomocą taśm LED, a teraz pokażemy wszystkie opcje oferowane przez nasz sklep internetowy z oświetleniem, aby stworzyć oryginalne przestrzenie z meblami LED i innymi świetlnymi uzupełnieniami.

Charakterystyka i zastosowanie mebli LED

Chociaż mogą być stosowane w każdym zakątku domu lub w przedsiębiorstwach, takich jak bary, hotele, recepcje biurowe itp. to te produkty do dekoracji ogrodu, które prezentujemy poniżej, są produkowane specjalnie do użytku w przestrzeniach zewnętrznych. Są one wykonane z polietylenu i mają współczynnik ochrony IP65 lub wyższy. Materiał ten jest bardzo dobrej jakości, wysoce odporny na ekstremalne warunki pogodowe, a w szczególności na promienie UV. Z drugiej strony jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

W środku posiadają akumulator, więc nie muszą być podłączone do sieci. Czas pracy na baterii wynosi około 10 godzin, a czas pełnego ładowania szacowany jest na 5 do 6 godzin. Dodatkowo te produkty do dekoracji ogrodu posiadają pilota, dzięki któremu możemy wygodnie sterować wszystkimi funkcjami tego typu mebli.

Elementy do dekoracji ogrodu z meblami LED

W EfectoLED oferujemy Państwu różne elementy dekoracyjne LED, takie jak kostki, kule czy grzybki w różnych rozmiarach i kształtach. Mają ładny design z prostymi liniami, które czynią te produkty idealnymi elementami dekoracji, jeśli szukasz oryginalności i wyróżnienia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Elementy do dekoracji ogrodu z meblami LED
Różne elementy do dekoracji ogrodu za pomocą mebli LED

Szeroko stosowanym elementem są sadzarki LED z różnymi modelami i rozmiarami do wyboru. Można je również wykorzystać do oddzielenia dwóch przestrzeni lub środowisk, zarówno w ogrodzie, jak i wewnątrz domu lub firmy. Inne bardzo popularne elementy w dekoracji ogrodu to misy na owoce, stojaki na butelki, tace na napoje itp. Możesz nawet mieć pływającą tacę, aby cieszyć się koktajlem lub dowolnym napojem bezpośrednio w basenie.

Stwórz specjalną atmosferę w każdym ogrodzie lub tarasie

Dzięki wszystkim przedstawionym przez nas opcjom możesz uzyskać np. bardzo miłą i relaksującą atmosferę Chill Out z nutką elegancji i nowoczesności.

Wystarczy uzupełnić te propozycje dekoracji ogrodów o neutralne kolory, proste i eleganckie linie, aby uzyskać pożądaną atmosferę w każdej przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nawet tak, ten typ ustawienia jest najczęściej spotykany w ogrodach, restauracjach lub wszelkich biznesach z dużymi przestrzeniami i tarasami z widokiem.

[vc]Każdy szczegół przestrzeni się liczy. Wykorzystaj je i zaprojektuj wyjątkową przestrzeń, w której stworzysz niezapomniane wspomnienia.[vc].

Łącząc różne źródła światła, aby wzmocnić naturalną atrakcyjność ogrodu, uzyskamy tę idealną scenę. Biały kolor, ciepły lub neutralny, jest wyraźnym bohaterem w oświetleniu, ale z odrobiną koloru w doniczkach lub dowolnym elemencie dekoracyjnym LED RGB uzyskać ten specjalny dotyk, który przyniesie wszechstronność oświetlenia. Rosnącym trendem, szczególnie w dużych przestrzeniach, jest stosowanie latarni ogrodowych.

Chill out atmosfera z meblami LED
Chill out atmosfera z meblami LED

Oprócz tych wszystkich produktów dekoracje ogrodowe mają również wiele opcji do oświetlenia ogrodów i innych przestrzeni zewnętrznych, takich jak reflektory do basenów, latarnie i kinkiety, z którymi można zapewnić światło i dekoracje.