Jak udekorować choinkę

Jak udekorować choinkę

Zbliża się okres Bożego Narodzenia, czas w roku, w którym domy wypełniają się kolorami. W większości domów szopka i choinka stają się centralnymi elementami dekoracji. Rozmawialiśmy już ogólnie o dekoracjach świątecznych, ale tym razem skorzystamy z okazji, aby omówić, jak zaplanować … Czytaj więcej

Oświetlenie świąteczne LED

Oświetlenie świąteczne LED

Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem, więc czas pomyśleć o tym, jak udekorujemy nasze domy choinką, szopką i innymi typowymi przedmiotami. Nie ma nic lepszego na powitanie świąt i nowego roku niż wybór wszechstronności oferowanej przez oświetlenie świąteczne LED, aby nadać … Czytaj więcej.

Lampy w stylu vintage

Lampy w stylu vintage

Lampy w stylu vintage są przykładem tego, jak design retro i oszczędność technologii LED łączą się, aby zaoferować lepszy produkt. Nostalgicy i miłośnicy minionych czasów mają szczęście, wiele dekoracyjnych i modnych elementów z lat 50&#8217, 60&#8217 i 70&#8217 powraca odnowionych w stylu retro vintage i … Czytaj więcej

Lampy cementowe do uzyskania stylu industrialnego

Lampy cementowe do uzyskania stylu industrialnego

Cement jako element dekoracyjny jest od pewnego czasu innowacyjnym materiałem w dekoracji, a lampy cementowe są jednym z kluczowych elementów w stylu industrialnym inspirowanym architekturą lat 50-tych i nowojorskimi loftami lat 90-tych. Wbrew temu, co może sugerować ten styl, dekoracja industrialna nie jest … Read More.

Kabel jako element dekoracyjny

Kabel jako element dekoracyjny

Okablowanie wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych i lamp zawsze było uważane za coś, co lepiej było ukryć, co potrafiło zepsuć wygląd najbardziej ekskluzywnej lampy designerskiej. Pokażemy Wam kilka sztuczek, które pozwolą zamienić przewody naszych lamp w coś dekoracyjnego. Tekstylny kabel elektryczny … Read More.

Dekorowanie wnętrz rustykalnych za pomocą oświetlenia LED

Dekorowanie wnętrz rustykalnych za pomocą oświetlenia LED

Rustykalna dekoracja wnętrz wyróżnia się przede wszystkim tworzeniem naprawdę przytulnych przestrzeni, przywołując spokój i ciepło wiejskiego środowiska, gdzie natura jest obecna w każdym szczególe. Dekoracja w stylu rustykalnym Poniżej rozpakujemy 3 z kluczy do dekoracji rustykalnego domu lub nadania tego dodatkowego ciepła dowolnej przestrzeni. … Read More.

Dekoracja ścienna z kinkietami

Dekoracja ścienna z kinkietami

Wykorzystanie światła do dekoracji przestrzeni nie jest niczym nowym. W rzeczywistości oświetlenie odgrywa coraz ważniejszą rolę w projektowaniu wnętrz. Jest to kluczowy element, który wprowadza komfort i styl do każdego pomieszczenia. Tym razem porozmawiamy o dekorowaniu za pomocą kinkietów, głównie kinkietów, i pokażemy kilka oryginalnych … Read More.

Oświetlenie akcentujące do dekoracji wnętrz

Oświetlenie akcentujące

Oświetlenie akcentujące służy do tworzenia wizualnego zainteresowania i jest zwykle używane do oświetlania określonego obiektu, powierzchni roboczej lub określonego kierunku. Ten rodzaj oświetlenia jest atrakcyjny i wszechstronny i może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie bardziej ogólnego oświetlenia otoczenia. Znajdziemy oświetlenie akcentujące w domu, jak również … Read More.

Instalacje elektryczne w domach

Instalacje elektryczne w domach

Instalacja elektryczna w naszym domu jest jednym z podstawowych elementów tegoż, gdyż od niej zależy prawidłowe działanie różnych urządzeń elektrycznych. Ponadto każda wada lub brak bezpieczeństwa w instalacji może mieć poważne konsekwencje, takie jak porażenie prądem lub pożar. Już wcześniej zauważyliśmy, że obwody … Read More.

Dekoracja firm za pomocą oświetlenia LED

Dekoracja firm za pomocą oświetlenia LED

Kiedy mówimy o dekorowaniu firm światłem LED, pierwsze co przychodzi nam na myśl to lokale użytkowe, do których ludzie przychodzą i wychodzą bez przerwy. Na myśl przychodzą sklepy odzieżowe, kawiarnie czy piekarnie. Być może pamiętamy nawet hotelowe lobby, które przykuło naszą uwagę. Choć każdą przestrzeń można urządzić ze stylem, to zawsze kojarzymy … Read More.