Oświetlenie akcentujące do dekoracji wnętrz

Oświetlenie akcentujące

Oświetlenie akcentujące służy do tworzenia wizualnego zainteresowania i jest zwykle używane do oświetlania określonego obiektu, powierzchni roboczej lub określonego kierunku. Ten rodzaj oświetlenia jest atrakcyjny i wszechstronny i może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie bardziej ogólnego oświetlenia otoczenia. Znajdziemy oświetlenie akcentujące w domu, jak również … Read More.

Zielone światło LED przeciw bólowi głowy

Zielone światło LED przeciw bólowi głowy

Ból głowy to jedna z najczęstszych dolegliwości w dzisiejszych czasach. Najczęstszym sposobem jego zwalczania jest stosowanie leków takich jak ibuprofen, który jest coraz częściej nadużywany, a przynajmniej był do tej pory. Badania przeprowadzone przez dr Mohaba Ibrahima pokazują, że stosowanie zielonego światła LED może znacząco złagodzić migreny. Pochodzenie terapii światłem, które … Read More.

Instalacje elektryczne w domach

Instalacje elektryczne w domach

Instalacja elektryczna w naszym domu jest jednym z podstawowych elementów tegoż, gdyż od niej zależy prawidłowe działanie różnych urządzeń elektrycznych. Ponadto każda wada lub brak bezpieczeństwa w instalacji może mieć poważne konsekwencje, takie jak porażenie prądem lub pożar. Już wcześniej zauważyliśmy, że obwody … Read More.

Dekoracja firm za pomocą oświetlenia LED

Dekoracja firm za pomocą oświetlenia LED

Kiedy mówimy o dekorowaniu firm światłem LED, pierwsze co przychodzi nam na myśl to lokale użytkowe, do których ludzie przychodzą i wychodzą bez przerwy. Na myśl przychodzą sklepy odzieżowe, kawiarnie czy piekarnie. Być może pamiętamy nawet hotelowe lobby, które przykuło naszą uwagę. Choć każdą przestrzeń można urządzić ze stylem, to zawsze kojarzymy … Read More.

Zastosowanie i zalety CCTV

kamery cctv

Telewizja przemysłowa to system nadzoru wykorzystujący kamery bezpieczeństwa, który możemy spotkać coraz częściej, nawet w warunkach domowych. Elementy systemu telewizji przemysłowej Najprostsza realizacja tego typu systemu składa się z kamery podłączonej do monitora lub jednostki rejestrującej. Od tego punktu wyjścia instalacja może … Read More.

Oświetlenie LED w biurach

Oświetlenie LED w biurach

Dobro pracowników jest główną troską każdej firmy i tutaj oświetlenie odgrywa kluczową rolę. Wybierając oświetlenie LED w biurach należy wiedzieć, jaki rodzaj działalności będzie wykonywany w poszczególnych pomieszczeniach, ilu pracowników zajmuje daną powierzchnię oraz jak meble będą … Read More.

101 sposobów na oszczędzanie energii i pieniędzy w domu

Energie und Geld sparen

Oszczędzanie energii w domu to coś, co przynosi korzyści nie tylko środowisku, ale i naszej kieszeni. W Ledkia chcemy zaproponować Ci kilka sposobów na zmniejszenie zużycia energii. Niektóre z nich to po prostu małe gesty, inne wymagają nieco więcej wysiłku lub inwestycji, ale wszystkie są więcej niż zrekompensowane po zastosowaniu w praktyce. Oto więcej … Read More.

Ściemniane żarówki LED

Ściemniane żarówki LED

Ściemnialne żarówki LED pozwalają nam bawić się mocą emitowanego światła, tworząc różne środowiska poprzez zmianę wyglądu wizualnego i nastroju przestrzeni. Należy pamiętać, że oprócz samej żarówki potrzebujemy ściemniacza (regulatora) do regulacji natężenia światła. Istnieją również produkty do … Read More.

6 pomysłów na dekoracje z wykorzystaniem taśm LED

udekorować paskami ledowymi

Dekorowanie za pomocą taśm LED daje tysiąc i jeden możliwości. Są w stanie oświetlić każdą przestrzeń i dopasować się do potrzebnego nam rozmiaru, możemy je łączyć lub przycinać zgodnie z funkcją, aby umieścić je nawet w najbardziej niedostępnym kącie, jaki możemy sobie wyobrazić. Są bardzo łatwe w użyciu, oświetlają w … Read More.