Rodzaje gniazd na świecie

Rodzaje gniazd na świecie

Poznaj niesamowitą różnorodność wtyczek na świecie: od typu A do typu N. Dlaczego nie ma jednej wtyczki dla każdego? Odkryj powody tej ciekawej różnorodności i połącz się z historiami, które opowiada każda wtyczka.

Oświetlenie witryn sklepowych

Oświetlenie witryn sklepowych

Witryna sklepowa to okno, w którym można pokazać najbardziej wyróżniające się produkty lub promocje, które nasza firma oferuje w każdym sezonie. Dzięki atrakcyjnej witrynie sklepowej będziemy w stanie przyciągnąć klientów i przekazać dobry wizerunek naszej firmy. Rodzaje witryn sklepowych W zależności od konfiguracji, lokalizacji lub … Czytaj więcej.

Jak udekorować choinkę

Jak udekorować choinkę

Zbliża się okres Bożego Narodzenia, czas w roku, w którym domy wypełniają się kolorami. W większości domów szopka i choinka stają się centralnymi elementami dekoracji. Rozmawialiśmy już ogólnie o dekoracjach świątecznych, ale tym razem skorzystamy z okazji, aby omówić, jak zaplanować … Czytaj więcej

Oświetlenie świąteczne LED

Oświetlenie świąteczne LED

Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem, więc czas pomyśleć o tym, jak udekorujemy nasze domy choinką, szopką i innymi typowymi przedmiotami. Nie ma nic lepszego na powitanie świąt i nowego roku niż wybór wszechstronności oferowanej przez oświetlenie świąteczne LED, aby nadać … Czytaj więcej.

Efektywność energetyczna w budynkach

Efektywność energetyczna w budynkach

Efektywność energetyczna w budynkach jest jednym z kluczowych punktów realizacji celu ograniczenia emisji gazów zanieczyszczających do atmosfery. Od kilku lat ten rodzaj certyfikatu jest obowiązkowy dla wszystkich umów sprzedaży lub najmu nieruchomości. Przypomnijmy, że jest to regulacja zawarta w … Czytaj więcej

Jak oszczędzać dzięki przemysłowemu oświetleniu LED

Jak oszczędzać dzięki przemysłowemu oświetleniu LED

Nadszedł czas, aby poprawić wydajność swojej firmy. Kiedy myślisz o poprawie, prawdopodobnie myślisz, że chodzi o odnowienie maszyn lub rozmieszczenie przestrzeni w bardziej efektywny sposób, ale tak nie jest. W tym artykule omówimy przemysłowe oświetlenie LED. Oszczędność dzięki przemysłowemu oświetleniu LED A priori, … Czytaj więcej.

Światła zapobiegające przestępczości

Światła zapobiegające przestępczości

W poprzednich artykułach omówiliśmy badania ujawniające korzyści płynące z zielonego światła w zmniejszaniu przewlekłych migren oraz korzyści dla skóry, jakie może zapewnić zarówno niebieskie, jak i czerwone światło. Tym razem niebieskie światło ponownie znalazło się w centrum uwagi. Od Tokio po Nowy Jork, różne programy zapobiegania przestępczości i samobójstwom wykorzystują … Czytaj więcej.

Akcesoria LED do sportów nocnych

Akcesoria LED do sportów nocnych

Uprawianie sportu to zdrowy nawyk, który staje się coraz bardziej powszechny. W wielu przypadkach codzienne obowiązki pozostawiają nam tylko kilka godzin dziennie, aby cieszyć się naszą ulubioną aktywnością sportową, zwykle w nocy. Nie zamierzamy wdawać się w debatę na temat tego, czy bieganie w nocy jest dobre czy złe, ale … Czytaj więcej.