Meble zewnętrzne LED

Meble zewnętrzne LED stają się coraz bardziej popularne i to nie tylko w oświetleniu hoteli, restauracji czy letnich tarasów, ale także wśród prywatnych domów.

Dlaczego dekorując nasz dom myślimy zazwyczaj tylko o jego wnętrzu? Jeśli masz szczęście mieć ogród lub taras, powinieneś również skorzystać z niego, aby nadać mu swój osobisty charakter i w pełni go wykorzystać.

Meble z oświetleniem mają bardzo staranne projekty, wnoszą oryginalność do naszych dekoracji, a także posiadają oświetlenie LED i wszystkie jego zalety.

Podświetlane meble do oryginalnych ogrodów

Meble zewnętrzne LED zostały zaprojektowane tak, aby wnieść odrobinę oryginalności do wystroju i oświetlenia ogrodów i tarasów. Obecnie egzemplarze te mają bardzo staranne wykonanie, a także pracują w technologii LED, dzięki czemu uzyskuje się jednolite i chłodne światło. Z drugiej strony, w przeszłości włączenie oświetlenia do mebla lub przedmiotu było nieco skomplikowane, ponieważ żarówki lub źródła światła były bardzo gorące, a także miały duże rozmiary.

Kostka świetlna LED
Kostka LED RGBW 40cm z możliwością ładowania

Oświetlenie LED sprawia, że taras czy ogród wygląda znacznie atrakcyjniej, choć musimy uważać, ponieważ przejście od estetyki do przesady jest bardzo łatwe. Z tego powodu, przed nabyciem nowych mebli zewnętrznych, sprawdzimy, czy mamy wystarczająco dużo miejsca na przedmioty dekoracyjne, które chcemy umieścić, a także weźmiemy pod uwagę kombinację kolorów, którą zamierzamy stworzyć, ponieważ te kostki pozwalają nam zmieniać ich kolor dzięki technologii LED RGBW.

Światła LED włączone w te przedmioty dekoracyjne i meble mają dużą wydajność energetyczną i są bardzo odporne na pobyt na zewnątrz. Oprócz tego, że mają bardzo staranny projekt, są idealne do tworzenia środowisk, takich jak wejścia, ścieżki, narożniki … jego minimalistyczne i geometryczne kształty zapewniają inny dotyk w każdym ogrodzie lub tarasie.

Meble zewnętrzne LED, idealne uzupełnienie tarasów

Wybierając meble zewnętrzne weźmiemy pod uwagę nie tylko projekt, ale materiały, z których są wykonane.

  • Meble zewnętrzne LED, które mamy w Ledkia wykonane są z polietylenu, który jest materiałem bardzo wytrzymałym w ekstremalnych warunkach pogodowych i odpornym na promienie UV, dobrze rozpraszającym światło i łatwym w czyszczeniu. Oprócz posiadania kilku aktualnych wzorów, mamy kilka nawet zabawnych jak ten grzybek.
Lampka ogrodowa w kształcie grzybka
Grzybek LED z możliwością ładowania RGBW
  • Te meble ze światłem są oryginalną i praktyczną opcją, która spełnia zarówno funkcję dekoracyjną jak i funkcjonalną w oświetleniu tarasu.
  • Są prostym sposobem na nadanie dodatkowego koloru. Pozwalają na zabawę efektami świetlnymi tworząc za każdym razem inny klimat.

Jedną z głównych zalet jest możliwość sterowania lampami LED RGBW za pomocą pilota IR (podczerwień), który pozwala na dowolne manipulowanie światłem RGBW oraz akumulator, który umożliwia korzystanie z mebla lub przedmiotu w miejscach oddalonych od punktu świetlnego. Dzięki temu możemy je umieścić w dowolnym miejscu na zewnątrz i zmieniać kolor lub natężenie światła nie będąc obok nich.

Wśród mebli podświetlanych mamy również inne elementy, takie jak m.in. donice, podświetlane bryły geometryczne, lampy w formie kul, krzesła czy kuwety na wodę.