Oświetlenie świąteczne LED

Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem, więc czas pomyśleć o tym, jak udekorujemy nasze domy choinką, szopką i innymi typowymi przedmiotami. Nie ma nic lepszego na powitanie świąt i nowego roku niż wybór wszechstronności oferowanej przez oświetlenie świąteczne LED, aby nadać naszym domom odrobinę światła i koloru.

Oto kilka pomysłów i elementów oświetlenia, niektóre tradycyjne, a inne bardziej innowacyjne, które sprawią, że będziemy cieszyć się fantastycznymi świętami Bożego Narodzenia.

Tradycyjne oświetlenie świąteczne LED

W naszym sklepie internetowym z oświetleniem posiadamy kilka elementów oświetlenia świątecznego, które wykorzystują technologię LED i są idealne do zastąpienia tradycyjnych lampek dekoracyjnych. Oto kilka przykładów:

Girlandy LED

Idealna do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, girlanda jest doskonałą dekoracją świetlną na święta Bożego Narodzenia. Dostępne w różnych kolorach, wykorzystujące technologię LED, oszczędzają 80% zużycia energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi girlandami. Są one zwykle używane głównie do dekoracji choinki, ale można je znaleźć w wielu miejscach, takich jak okna, kominki, wokół luster lub obrazów itp.

Zewnętrzna girlanda LED
Girlandy świetlne są bardzo wszechstronnym elementem dekoracyjnym.

Możemy znaleźć girlandy świetl ne w różnych formatach, od typowych łańcuchów lub zasłon, pełnych małych żarówek, po inne, które wykorzystują mniej powszechne materiały w tego typu dekoracjach, takie jak bawełna, idealne, jeśli zdecydujemy się na bardziej stonowany i elegancki styl. W rzeczywistości te ostatnie zaczynają być używane w zwykłej dekoracji przestrzeni, w których chcesz mieć oryginalne oświetlenie otoczenia. Z drugiej strony, ponieważ są zasilane bateryjnie, możemy je umieścić w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy mamy w pobliżu gniazdko, czy nie.

Świece LED

Niewątpliwie jedna z nowości tego sezonu. Te świece LED są doskonałą alternatywą dla ich konwencjonalnych odpowiedników. Nie emitują dymu i są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie zachodzi w nich proces spalania. Ponieważ są wykonane z wosku roślinnego i symulują migotanie płomienia, ich wygląd jest niezwykle realistyczny. Wersja z pilotem umożliwia ustawienie różnych funkcji, takich jak automatyczne wyłączanie lub intensywność światła. To dekoracyjne uzupełnienie, które wniesie ciepło do każdego pomieszczenia.

Alternatywy dla tradycyjnego oświetlenia świątecznego

Dzięki zastosowaniu diod LED mamy wiele alternatyw podczas dekorowania światłem, zarówno na Boże Narodzenie, jak i na wszelkiego rodzaju imprezy lub wydarzenia. Oto kilka przykładów.

Taśmy LED i neony

W innym artykule pokazaliśmy już, jak zainstalować różne rodzaje taśm LED i wszystkie możliwości, jakie oferują w zakresie dekoracji i oświetlenia akcentującego. Jeśli trzymamy się ściśle świątecznego oświetlenia LED, musimy podkreślić paski RGB, które pozwalają nam tworzyć bardzo zróżnicowane gry świetlne, a zwłaszcza kontroler muzyczny, który pozwala na zmianę światła i koloru paska w zależności od muzyki, którą mamy włączoną. Koniec z tradycyjnymi girlandami muzycznymi!

Neonowe węże LED zapewniają jednolite, jasne światło przypominające klasyczne neony. Są najnowszym trendem w dekoracyjnym i akcentującym oświetleniu LED. Dodadzą wyjątkowego charakteru każdej przestrzeni i pozwolą na stworzenie unikalnych elementów dekoracyjnych. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Lampy neonowe

Dostępne w różnych kolorach i kształtach, lampy neonowe wnoszą bardzo wesoły i swobodny akcent kolorystyczny. Musimy tylko znaleźć projekt, który najlepiej pasuje do reszty wystroju.

Jak widać, nie ma już wymówek, aby udekorować swój dom lub firmę dzięki różnorodności i wszechstronności produktów, które oferujemy w sklepie internetowym Ledkia.