Driver Mean Well 100-214V Dimbaar DALI Uitgang 107-214V 350mA 75W IP67 ELG-75-C350-DA
MEAN WELL
Technisch gegevensblad downloaden
Ref. Ledkia5863
Ref. fabr.DRVR-MW-ELG75C350DA-AL
EAN 138445044241439
Vermogen 75 W
BTW inbegrepen
Op voorraad, geschatte levering binnen 6–7 werkdagen
PRO CLUB badge
Tot -45% korting voor professionals!
Bent u een verlichtingsspecialist of een bedrijf? Profiteer van:
  • Tot 45% korting
  • Verlengde garantie
  • Exclusieve services
Nu kopen, later betalen
Betaling op krediet
    • 30 kalenderdagen om terug te sturen
      Op maat gemaakte producten en op maat gesneden strips zijn uitgesloten.
      Volledige voorwaarden vind je hier: Service na verkoop.
    • Gratis levering 24 uur
      Als je vandaag voor 12:00 uur bestelt, leveren we het binnen 24/48 uur (werkdagen).
      Volledige voorwaarden vind je hier: Verzendmethoden.
    • 100% veilige betalingen
      payment method image 1
      payment method image 2
      Meer informatie: Betaalmethoden.
    • Tot 5 jaar Garantie
      U vindt de exacte productgarantie in de technische details.
Afmetingen
  • Breedte180 mm
  • Hoogte35 mm
Downloads
  • pdf file
    Technisch gegevensblad PDF
  • pdf file
    DoC_5863_13268
Certificaten en Labels
CertificateCertificateCertificate
Technische specificaties
  • Elektrische functies
    • Elektrische isolatieklasseII
    • Frequentie50-60 Hz
    • Vereist spanningsniveau voor het correcte functioneren van het product.
      Spanning110V AC, 220-240V AC
    • Type dimmerDALI
    • Vermogen75 W
  • Mechanische functies
    • GebruikBuiten
      IP beschermingIP67
      Omgevingstemperatuur-30 °C~+50 °C
  • Productspecificaties
    • CertificatenCE, RoHS, UKCA
    • Garantie5 jaar
    • MerkMEAN WELL
  • Materialen en afwerkingen
    • MateriaalAluminium
  • Driverinformatie
    • Driver intensiteit350 mA
      Driverspanning107 V - 214 V
    • Driververmogen75 W
Image
Beschrijving
Kenmerken van de Driver Mean Well 100-214V Dimbaar DALI Uitgang 107-214V 350mA 75W IP67 ELG-75-C350-DA