Ref. fabr.: HBG-200-48AB
EAN 13: 8445044241477
Vermogen 200 W
BTW inbegrepenBeschikbaar, levering binnen 3–4 werkdagen
Tot -45% korting voor professionals!
Bent u een verlichtingsspecialist of een bedrijf? Profiteer van:
Nu kopen, later betalen
Betaling op kredietAfmetingen
Downloads
Technisch gegevensblad PDF
DoC_74677_151435
Certificaten en Labels
Technische specificaties
LED-functionaliteiten
Elektrische functies
Mechanische functies
Productspecificaties
Materialen en afwerkingen
Kenmerken van Mean Well Driver 48V DC 200W IP65 Uitgang HBG-200-48AB