Driver - Napájecí Zdroj LIFUD 220-240V Flicker Free Výstup 25-42V 300mA 6W LF-GIR013YS0300H
LIFUD
Stáhnout technický list
Ref. Ledkia65970
Ref. výr.LF-GIR013YS0300H
Výkon 12.6 W
DPH zahrnuto
Dostupné, doručení do 3–4 pracovních dnů
PRO CLUB badge
Až 45 % sleva pro profesionály!
Jste odborník v oblasti osvětlení nebo firma? Využijte:
  • Až 45 % slevu
  • Prodlouženou záruku
  • Exkluzivní služby
Kup teď, zaplať později
Platba na úvěr
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů
      Výrobky na zakázku a proužky řezané na míru jsou vyloučeny.
      Kompletní podmínky najdete zde: Poprodejní služby.
    • Dodání do 48h
      Pokud uzavřete objednávku dnes do 15:00h, doručíme ji do 48/72h (pracovní dny).
      Kompletní podmínky najdete zde: Metody doručení.
    • 100% bezpečné platby
      payment method image 1
      payment method image 2
      Více informací: Platební metody.
    • Záruční lhůta až 5 let
      Naše až 5-letá záruční lhůta zajišťuje výměnu, opravu nebo vrácení peněz za vadné výrobky.
      Přesné informace o záruční lhůtě výrobku najdete v sekci technických údajů.
Rozměry
  • Výška24 mm
  • Délka36 mm
  • Šířka93 mm
Stahování
  • pdf file
    Technický list PDF 65970_131665 CZ
  • pdf file
    DoC_65970_131665
Certifikáty a pečetě
CertificateCertificateCertificateCertificateCertificate
Technické specifikace
  • Elektrické vlastnosti
    • Frekvence50-60 Hz
    • Úroveň napětí potřebná k tomu, aby produkt správně fungoval.
      Napětí220-240V AC
    • Třída elektrické IzolaceII
    • Výkon12.6 W
  • Informace o produktu
    • CertifikátyCE, RoHS, TÜV, UKCA, ENEC
    • Produktová řadaGIRXXX
    • Záruka3 roky
    • ZnačkaLIFUD
  • Mechanické vlastnosti
      Okolní provozní teplota-20 °C~+50 °C
      Stupeň krytí IPIP20
  • Materiály a povrchové úpravy
    • MateriálPC
  • Informace o driveru
      Napětí Driver25 V-42 V
    • Proud Driver300 mA
    • Wi-FiNe
Image
Popis
Vlastnosti Driveru - Napájecího Zdroje LIFUD 220-240V Flicker Free Výstup 25-42V 300mA 6W LF-GIR013YS0300H